KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815062
nr 1281 5062
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, parklandskap. Olja på duk, 32x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:03:09
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr